(212) 210 54 45

info@guvenliktedarik.com

Hakkımızda

Bünyesinde GÜVENLİK YÖNETİMİ, PERPA GÜNDEM ve TECHNEWS dergileri ile GUVENLIKTEDARIK.com sitesini barındıran ARKHE TANITIM HİZMETLERİ; grafik tasarım, kurumsal kimlik çalışmaları ve her türlü promosyon ihtiyaçlarınıza fark yaratan tasarım, hız ve müşteriyi koruyan fiyat politikasıyla çözümler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Ülkemizde toplum güvenliğinin en üst seviyede tesis edilmesi adına ilgili tüm kurum ve kuruluşların bilgilendirilmesini ve özellikle ürün seçimi konusunda ilgililerin doğru ve hızlı çözüm üretilebilmesini sağlamaktır.

Misyonumuz

Özel güvenlik sektörünün amaç ve hedefleri doğrultusunda bir yayın ilkesine sahip olmak. İlgililerin tek platform üzerinden tüm markaların ürünlerine ulaşabilmelerini sağlamak. Tüm yeni ürün ve çözümlerden ilgili kesimleri haberdar etmek. Ürün karşılaştırmaları yapabilmelerini sağlamak. Ürün teklifi alabilmelerini olanak sunmak.

Hedeflerimiz

Yürüttüğümüz tüm yayın faaliyeti ile toplum güvenliğinin doğru şekilde tesis edilebilmesi için ilgili kurum ve kuruluşlarla diyalog içinde olmak. İlkeli, tarafsız ve güvenilir olmak. Başvuru kaynağı olmak. Özel güvenlik sektörünün amaç ve hedefleri doğrultusunda bir yayın politikası izlemek. Ürün ve sistemler hakkında tüm sektör bileşenlerini bilgilendirmek.