Arama
Flitreler
Kapat
RSS

Haberler

 

Panasonic Eco Solutions Türkiye İran Distribütörü Tabnac Electric üst yönetiminden Abdullah Doroudian, Muhammed Doroudian, Muhammed Doroudian ve Hamid Jafari’nin ev sahipliğinde yaklaşık 250 kişinin katılımı ile Espinas Palace Oteli’nde organizasyon gerçekleştirdi.

Türkiye’nin öncü güvenlik teknolojileri sağlayıcısı Sensormatic, Bilişim 500’de elde ettiği başarı ile bir kez daha liderliğini kanıtladı. Şirket, BThaber Şirketler Grubu ve M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri iş birliği ile gerçekleştirilen Bilişim 500’de Türkiye’nin en büyük bilişim şirketleri arasında 60. sırada yer aldı ve “Sistem Entegratörü Görüntü ve Ses Sistemleri Kategori”sinde birincilik ödülünü kazandı.
Siber güvenlik mücadelesi güçleniyor -Thursday, August 17, 2017

IBM Kognitif Güvenlik Operasyonları Merkezi sayesinde Watson, güvenlik teknolojileriyle şimdiden 40’ı aşkın şirketin siber güvenlik mücadelesini destekliyor. Watson destekli sohbet edilebilen robot özelliği Chatbot gibi fark yarattığı inovasyonlar sayesinde siber güvenlikte yeni bir dönem başlıyor.
“Wisenet Konferansı” gerçekleşti -Thursday, August 17, 2017

Hanwha Techwin;14 Mart 2017 tarihinde Barselona'da düzenlediği konferansta Hanwha Techwin step ortakları için genişletilmiş garanti desteğinin tanıtımını yaptı.

Güvenlik Servisleri Organizasyon Birliği Derneği (GÜSOD); 29 Mart 2017’de Ankara Bilkent Otel’de tüm özel güvenlik sektörüne açık olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı birlikteliği ile bir farkındalık ve bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

 

Ayvaz Akademi bünyesinde Türkiye genelinde düzenlenen “Buhar Kullanımında Enerji Verimliliği ve Buhar Ekipmanları” seminerlerinin sonuncusu Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Antalya Temsilciliği ve Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi ortaklığında 13-14 Mart 2017 tarihlerinde Antalya’da gerçekleşti.

 

 

2005 yılından günümüze, dünyanın önde gelen 35 uluslararası markanın Türkiye distribütörü olarak hizmet veren Y3K Güvenlik Teknolojileri, 7-9 Nisan 2017 tarihlerinde Girne Elexus Hotel’de gerçekleşen İş Ortakları Buluşması ile Türkiye’nin farklı illerinden 80’e yakın iş ortağını bir araya getirdi.
Poligon Club hizmete açıldı -Thursday, June 1, 2017

 

Uluslararası Atıcılık Sporları Federasyonu (ISSF) tarafından belirlenen standartlara uygun olarak tasarlanan Poligon Club; 2 Nisan 2017’de düzenlenen kokteyle hizmete açıldı. Poligon Club silah eğitimlerinin fiilen uygulandığı aynı zamanda atış görevlerinin icra edildiği bir mekân olması kapsamında özel güvenlik sektörünün bu alandaki önemli bir ihtiyacını karşılayacak.

EEC Entegre Bina Kontrol Sistemleri, Ege Bölgesi’ndeki çalışmalarına profesyonel bir ekiple hız kazandırmak amacıyla ABS Alarm firmasıyla işbirliği yaparak Ege Bölge Müdürlüğü’ne yeni bir soluk getirdi. Bu gelişmeyi 21 Nisan Cuma akşamı Hilton İzmir’de; İzmir ve çevresinden değerli iş ortaklarının katıldığı EEC Ege Bölge Müdürlüğü Tanıtım Toplantısında duyurdu.

“ISAF Exclusive Güvenlik Fuarı ve Konferansı” bu defa yeni bir yaklaşımla Ankara’nın merkezindeki Sheraton Otel’de 7-9 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleşti.